You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mate 2D

PingBit Mate2D, yakınlarınız ile birlikteliğinizi kuvvetlendiren, yaşamlarınıza sağlık katan Sağlıklı Yaşam Destek çözümüdür. Yakınlarınızın egzersiz, ilaç kullanım, ölçüm zamanlarını düzenleyip, sağlıklarının yerinde olduğundan emin olabilirsiniz. Mate2D ile anlık konum, düşme, hareket düzenindeki değişiklikler gibi detaylardan haberdar olabilir, vital ölçüm değerlerini otomatik aktarabilir, PingBit Destek Merkezi’nin acil durumlarda hızlı müdahale ve destek sağlayacağından emin olarak yakınlarınızla birlikte daha huzurlu ve sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Yakınlarınızla birlikte daha sağlıklı bir yaşama adım atın.

Akıllı sağlık asistanınız ile tanışın. Mate2D akıllı algoritmaları sayesinde tüm sağlık verilerini güvenli bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Böylece sağlığınızı koruyarak ve tehlikeleri saptayarak düzenli yaşamı destekler.

Düzenli ve sağlıklı bir yaşam için her zaman yanınızda.

Suya karşı dayanıklı mekanik tasarımı kablosuz olarak şarj özelliği ve 4 güne kadar kullanım süresi ile ihtiyacınız olan her an yanınızda.

Uzmanlarla sürekli etkileşim

Düşme, hareketsiz kalma, kaybolma gibi acil durumlarda anında bilgilendirilip destek servisimiz ile yakınınıza ve sağlık desteğine anında erişebilirsiniz.
Acil durumlar ve yardım ihtiyacında hasta yakınları ile doğrudan sesli iletişim kurma olanağı sağlar.

Telefon Bağımsız Kişisel Ağ Geçidi

Akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Ölçülen ve toplanan verilerin telefondan bağımsız olarak güvenli bulut arşivine aktarımı için GPRS bağlantısı sağlar.

Vital bulgularınızı takip edin.

Çeşitli ölçüm cihazları ve giyilebilir sensörler ile ölçülen sağık verileri PingBit Sağlık Platformu’nda güvenli arşive kaydedilir ve akıllı algoritmalar ile sağlıklı yaşam desteklenir.

Akıllı hatırlatmalar ile gününüzü aktifleştirin.

Görsel ve işitsel bildirimler ile günlük egzersiz, ilaç ve ölçüm zamanlarını hatırlatır.

Akıllı Hareket Analizi

Akıllı hareket algılayıcı sistem sayesinde düşme, hareketsiz kalma ya da koldan çıkarılma durumlarında uyarı mesajı iletir. Adım, koşu ve uyku aktivitelerini kaydeder.

Konum Takip Sistemi

İç ve dış mekandaki konum gözetimini yapabilirsiniz. Yakınlarınızın konumlarını anlık olarak iletir ve belirlenen güvenli alan dışına çıkıldığı durumlarda haber verir.