You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mate One

PingBit Bulut, sağlık verilerinin arşivlendiği ve görüntülendiği, doktor iletişiminin sağlandığı, acil durum bildirimi ve müdahale işlemlerinin yönetildiği bir platform sunmaktadır.

Hasta Yakınları ve Sağlık Hizmet Sağlayıcılar, vital bulgular, konum bilgisi ve ilaç kontrolleri de dahil olmak üzere hastanın tüm sağlık verilerine PingBit Bulut üzerinden ulaşabilir.
Çeşitli ölçüm cihazları ve giyilebilir sensörlerden alınan sağlık verileri ayrıntılı ve daha kesin teşhis için platformda arşivlenir ve akıllı analiz raporları oluşturulur.
Hasta Yakınları ve Sağlık Hizmet Sağlayıcılar hastaların gerçek zamanlı konum bilgisini ve aktivitelerini takip edebilir.
Hasta Yakınları ve Sağlık Hizmet Sağlayıcılar düzenli ve sağlıklı yaşamı desteklemek için kullanıcılara özel hatırlatıcılar veya sesli mesajlar oluşturabilir.

Akıllı Hareket Sensörü
Akıllı hareket algılayıcı sistem sayesinde düşme, hareketsiz kalma ya da koldan çıkarılma durumlarında uyarı mesajı iletir. Adım, koşu ve uyku aktivitelerini kaydeder.
Acil Durum Düğmesi
Düşme, güvenli alan dışına çıkma gibi acil durumlarda otomatik olarak; yardım ihtiyacı duyulan anlarda panik düğmesi ile anında haber verir.
Hatırlatma
İlaç alma, ölçüm ya da egzersiz zamanlarını hatırlatıcılar kurarak düzenlemenizi sağlar. Sesli hatırlatmalar kaydetmenize olanak verir.
Konum Takibi
Yakınlarınızın konumlarını anlık olarak iletir ve belirlenen güvenli alan dışına çıkıldığı durumlarda haber verir.
Telefon Bağımsız
Akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Alınan ya da algılanan verileri GPRS üzerinden güvenli arşivinize aktarır.
Uzun Pil Ömrü
Bir haftaya kadar kullanım süresi sağlar