You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Entegre
Çözümler

Ürün Entegrasyonlarımız

PingBit Sağlık Platformu, birçok yenilikçi cihaz, yazılım, platform ve hizmet çözümleri ile işbirliği ve entegrasyon geliştirerek kullanıcılarımıza daha etkin ve kaliteli sağlık çözümleri ulaştırmaya çalışıyoruz.

Arçelik HomeWhiz

PingBit Sağlık Platformu, PingBit Mate ve WeBreath cihazları, Arçelik Homewhiz Platformu ile entegre çalışarak, evde sağlıklı ve konforlu bir yaşam ve uyku deneyimine sahip olabilmeniz için ısınma ve aydınlatma cihazlarınızı, uyku ve evde yaşam alışkanlıklarınıza göre size özel biçimde ayarlayabilmenizi hedeflemektedir.

PingBox

Televizyona bağlayabileceğiniz bir görüntülü görüşme ve etkileşim kutusu olan PingBox ile, doktorlarınız ve yakınlarınız ile televizyonunuzun karşısında görüşme olanağı sunuyor, etkişimli egzersiz ve akıllı hareket analizi uygulamaları ile evde bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı yaşam sürdürmenizi sağlıyoruz.

Omron

PingBit Mate mobil uygulaması ve Mate2D cihazı ile entegre çalışabilen Omron tansiyon ölçüm cihazı ile tansiyon değerlerinizi otomatik olarak PingBit Sağlık Platformu'na aktararak güvenli arşive kaydetmenizi sağlıyor, doktorlarınızın ve yakınlarınızın diğer sağlık verileriniz ile birlikte sağlığınızı daha etkin takip edebilmesi için gerekli uygulama alt yapılarını sunuyoruz.

Viatom Checkme

Mate2D cihazı ile entegre çalışabilen Checkme ölçüm cihazı ile nabız, tansiyon, oksijen satürasyonu, kalp ritmi, EKG değerlerinizi otomatik olarak PingBit Sağlık Platformu'na aktararak güvenli arşive kaydetmenizi sağlıyor, doktorlarınızın ve yakınlarınızın diğer sağlık verileriniz ile birlikte sağlığınızı daha etkin takip edebilmesi için gerekli uygulama alt yapılarını sunuyoruz.

Garmin

Garmin sağlık ve aktivite takip cihazları, PingBit Sağlık Platformu ile entegre çalışan Acıbadem 365 uygulaması ile bağlantı kurarak nabız ve adım verilerinizin PingBit Sağlık Platformu güvenli arşivine kaydedebilmenizi sağlamaktadır. Nabız ölçümleriniz doktorlarınız tarafından ayarlanan sınır değerlerin dışına çıktığında yakınlarınıza ve doktorunuza uyarı ve bildirimler iletilmektedir.

Vivoo

PingBit Mate2D tarafından sunulan beslenme hatırlatmaları ve beslenme zamanı bilgisine ek olarak, Vivosens firması tarafından sunulan Vivoo evde idrar testi uygulaması Mate2D mobil uygulaması ile entegre çalışarak su tüketimi, pH, keton, bağışıklık sistemi, idrar yolu enfeksiyonu, karaciğer ve böbrek fonksiyonları bilgileri de diğer sağlık verileri ile birlikte kaydedilerek sunulabilmekte ve veri işleme, analiz işlemlerinde kullanılabilmektedir.

GE Healthcare

GE Healthcare tarafından sunulan MAC 600 ve MAC 6000 EKG ölçüm cihazları ve GE MUSE uygulaması ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde EKG ölçümlerini sahadan güvenli sağlık arşivine aktarıyor ve FastPrime uygulaması üzerinden kardiyologlar tarafından tanısı konulabilen STEMI vakalarının hızlı bir şekilde en uygun hastaneye yönlendirilebilmelerini sağlıyoruz.

Hizmet Entegrasyonlarımız

Platform, yazılım ve cihaz entegrasyonlarımız ile birlikte, sağlık hizmet sağlayıcılar ile hizmet entegrasyonları geliştiriyor, akıllı veri işleme ve veri analizi sunarak kullanıcılara yenilikçi hizmet sağlayan Ar-Ge kuruluşları ile işbirlikleri gerçekleştiriyoruz.

Acıbadem Mobil Sağlık

PingBit Mate mobil uygulaması üzerinden Acıbadem Mobil Sağlık hizmetlerine erişebilir, uzman doktor ve hemşireler ile iletişime geçerek beslenme ve egzersiz programlarınızı oluşturabilir, ilaç ve uyku düzeninizi yöneterek daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Acıbadem365

Acıbadem Mobil Sağlık hizmetlerine, PingBit Sağlık Platformu ile entegre çalışan Acıbadem 365 uygulaması üzerinden de erişebilir, Acıbadem sağlık paketlerinden size en uygun olanı seçerek alanında uzman doktorların yardımı ile sağlığınızı daha etkin biçimde yönetebilirsiniz.

İkinci Görüş

PingBit Sağlık Platformu ile entegre çalışan İkinci Görüş uygulaması ya da PingBit Mate mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme sağlayarak, alanlarında uzman doktorlardan sağlık durumunuz ve kararlarınız ile ilgili ikinci görüş hizmeti alabilirsiniz.

Parky

PingBit MateOne cihazı ve PingBit Sağlık Platformu ile entegre çalışan Parky Parkinson Semptom Analiz ve Takip uygulamasını kullanarak, tremor, diskinezi semptomlarını kayıt altına alabilir ilaç doz yönetimini etkin biçimde gerçekleştirebilirsiniz.